Preloader
UA
get_quote
Project map about

Київ

Амстердам

Брюссель

Львів

Луцьк

Варшава

Манчестер

Бристоль

Лондон

Майдстон

Нью-Йорк

Чікаго

Оттава

Багамські Острови

Мельбурн

Перт

Австралія

Про нас


Наша компанія:

Інженерія - це не просто професія, це стиль життя.

Компанія Karno Energy пропонує комплексний підхід у розробці інженерних систем з використанням відновлювальної енергетики та сучасних BIM технологій будівництва.  Наша команда складається з професійних інженерів та науковців, які поєднанні спільною ідеєю “Зелена енергія”. Цінуючи погляди клієнтів та архітекторів, наші інженерні проекти відповідають вищим стандартам енергоефективності та естетичного вигляду. Кожен об’єкт є унікальним і вимагає глибокого вивчення, для цього ми використовуємо сучасні методи 3D аналізу та високоефективні рішення.


Наша назва:

З ростом цін на енергоносії та глобальним потеплінням, відновлювальна енергетика набуває нечуваного розвитку. Лідером цієї галузі є теплові насоси, які працюють на основі “зворотнього циклу Карно”.

Саді Карно – це відомий французький фізик XVIII-XIX століття, який  описав термодинамічний цикл теплового насосу в своїй праці  «Про рушійну силу вогню та про машини, що здатні розвивати цю силу» у 1824 році.


Наша філософія

Ключові вимоги, які ми ставимо перед собою для всіх сучасних конструкцій – це технологічність, довговічність, економічність і надійність. Ми прагнемо забезпечити високий рівень задоволеності наших клієнтів використовуючи найкращі рішення та  забезпечуючи короткі терміни виконання.

Найкращі результати можуть бути досягнуті тільки з правильним сучасним дизайном та ефективною координацією роботи всіх учасників будівництва. Ми часто беремо участь у міжнародних проектах на віддаленій основі та не маємо можливості бути присутніми на будівельному майданчику, так що ми завжди використовую моделювання BIM в поєднанні з Revit + Navisworks для координації своїх проектів. Це дає нам можливість ретельно перевірити нашу роботу і забезпечити високу якість прийнятих рішень. Ми перевіряємо всі деталі, тому що кожен елемент системи має важливе значення.

Ми завжди захоплювались візуалізаціями, які виконують архітектори для своїх проектів. На щастя стиль «лофт» зараз в моді, що дає можливість виконувати інтер'єр з інженерних елементів та створювати витвір мистецтва. Зазвичай ми намагаємось робити візуалізацію для наших інженерних проектів - це дозволяє нам відчути робочу атмосферу, оцінити зручність і якість розташування всіх елементів, перевірити естетичний зовнішній вигляд майбутнього об’єкту.


Дозвольте нам познайомитися з вами?

+38 (063) 30 24 172